Розрахувати вартість оренди

Расчитать

Прокат автомобілів від Автодін


Гарячі пропозиції


Новини

Оренда авто в Україні від Автодін

Ласкаво просимо на сайт ТМ Автодін. Наша марка представлена ​​в різних містах і пропонує послуги оренди автомобіля практично в будь-якому місті України.

Автодін Україна виник на початку 2000-х років і починав свою діяльність з прокату автомобілів з міста Дніпропетровськ, офіс знаходився на пр. Кірова практично на перехресті з вулицею Свердлова (нині вулиці носять інші назви).

Автопарк компанії на початку 2000-х налічував кілька десятків автомобілів і був представлений, в основному машинами вітчизняного виробництва. З середини 2000-х, автопарк був розширений і додано більше класів автомобілів, в тому числі позашляховики, автомобілі бізнес класу, то що подобалося споживачеві і відповідало тенденціям часу.

Автодін по всій Україні

Сьогодні наша фірма з прокату автомобілів представлена ​​в різних обласних центрах України та в менших містах, ви зможете знайти і скористатися нашими послугами в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Запоріжжі та багатьох інших містах.

Багато споживачів ставлять питання про те, чим відрізняється один прокат від іншого якщо все пропонують плюс мінус однакові автомобілі, ціни і умови прокату, виходить що при наявності конкуренції людина має вибір без вибору, так як ринок насичений, але фактично має одні й ті ж цінові пропозиції.

Отримуємо дороге авто напрокат за ціною дешевого

Автодін пропонує унікальні цінові пропозиції. Наша система роботи інтелектуальна, ми пропонуємо ціни в залежності від сезону, завантаженості автопарку і конкретного класу автомобіля, саме тому якщо ви скористалися формою прорахунку замовлення - зверніть увагу на різні класи автомобіля, включаючи більш дорогі. Ви зможете взяти автомобіль середнього класу, наприклад Шкода Октавіа, дешевше ніж ланос. Чому таке можливо? Тому що більшість автомобілів в класі ланос буде зайнято, а в середньому класі навпаки все вільно, значить прокат Октава буде коштувати дешевше оренди ланоса.

Вибираємо автомобіль і прораховуємо вартість

Для того щоб прорахувати вартість прокату автомобіля і знайти для себе найбільш вигідний варіант скористайтеся формою замовлення, а так само змінюйте дати і періоди прокату, місця отримання і повернення, при їх зміні ви отримаєте зміна і здешевлення ціни.

Якщо вам необхідна довгострокова оренда або ви корпоративний клієнт, ми прорахуємо для вас спеціальну ціну на оренду автомобіля довгостроково або зробимо окреме пропозицію по тих марках автомобіля, які ви хочете.

З метою вашої зручності автопарк розбитий на різні класи, а так само ми пропонуємо вибір валюти на сайті і ви можете переглянути вартість оренди авто в будь-якій зручній для вас валюті.