Документи і обмеження по водієві

1. Паспорт громадянина або іноземний паспорт, за яким в'їхав іноземець на територію України
2. Посвідчення водія з категорією «В»
3. Стаж водіння - 2 роки, якщо водійське посвідчення змінювалося, то відмітка про стаж водіння (ставиться навпроти категорії «В» або просто в будь-якому місці на водійському посвідченні - у багатьох країнах обов'язково проставляється)
4. Вік водія - не менше 21 року

Замовити, забронювати автомобіль

Якщо ви хочете взяти автомобіль в прокат прямо сьогодні - можна просто приїхати в офіс і взяти машину, для прискорення процедури видачі автомобіля - передзвоніть нам і ми відразу ж почнемо готувати автомобіль для вас.

При завчасному бронюванні, ми ставимо бронювання на клас автомобіля і коробку передач. Ми завжди враховуємо ваші конкретні побажання щодо марки автомобіля, але бронювання відбудеться тільки за класом. Якщо вимога взяти тільки такий автомобіль і тільки такий марки, кольору, номерний знак з певними цифрами - будь ласка звертайтеся день в день, тобто сьогодні на сьогодні.

При попередньому бронюванні можна робити передоплату або не робити. В період високого сезону, завжди краще робити передоплату, для того щоб вам не повідомляли, що автомобілів залишилося обмежена кількість і краще зробити передоплату саме сьогодні.

Високий сезон або час, коли автомобілі замовляють найбільше це:

1. Травень-вересень
2. Травневі свята 01-12 травня
3. Новорічні канікули 28 грудня - 20 січня
4. Великдень, Трійця, поминальні дні
5. День незалежності України - 24 серпня, День Конституції - 28 червень

Замовити прокат автомобіля можна:

1. Через форму замовлення на сайті
2. По телефону
3. Через електронну пошту
4. За допомогою он-лайн чату
5. Скайп
6. Вайбер або ВотсАпп
7. Відвідавши наш офіс

Передоплату за бронювання можна зробити:

1. Готівкою в будь-якому нашому офісі
2. Банківською карткою через сайт
3. Безготівковим перерахуванням на рахунки нашої компанії
4. Поповненням картки ПриватБанку в Україні
5. Перекладом грошей за допомогою міжнародних платіжних переказів: Western Union, Money Gram, Золота корона
6. Оплатою електронними грошима WebMoney на будь-який наш гаманець

За фактом прийняття замовлення та оплати, клієнтові відправляється ваучер (бланк замовлення), який є гарантією успішного бронювання. при оформленні заявки на сайті без оплати, клієнтові відправляється розрахунок замовлення (заявки) і сам замовлення, але він не є ваучером - це просто розрахунок заявки.

Відмовитися від бронювання, анулювати бронь

При анулюванні бронировки більш ніж через 48 годин з моменту її постановки і оплати, передоплата, внесена Вами, що не повертається, при умови, якщо дата прокату автомобіля не менше ніж через 7 днів з моменту внесення передоплати (оплати бронювання).

Якщо дата прокату ближче ніж 7 днів, з моменту постановки бронювання та оплати, то термін скасування бронювання становить 3 години з моменту постановки бронювання і його оплати.

Для прикладу:

1. бронювання і оплата проведені 20 червня на дату прокату 30 червня (10 днів від дати оплати до дати отримання автомобіля), значить ви можете відмінити бронювання протягом 48 годин, тобто до 22 червня включно.
2. Бронювання і оплата проведені 20 червня на дату 24 червня (4 дні від дати оплати до дати отримання автомобіля), значить скасувати бронювання ви можете протягом 3 годин з моменту бронювання.

У цих випадках, передоплата, внесена для бронювання, буде повернута в повному обсязі. Якщо ви порушили 48 годинної або 3-х годинний режим, то передоплата повернена не буде.