Прокат авто в Одесі

ЗАСТОСУВАТИ ФІЛЬТР

Клас авто Тип кузова КПП Паливо

Рено Сандеро Степвей

Від 25 USD/добу

Від 725 UAH/добу

Від 21 EUR/добу

HDAR

Фольксваген Пасcат

Від 40 USD/добу

Від 1160 UAH/добу

Від 33 EUR/добу

FDAV

Форд Фокус

Від 35 USD/добу

Від 1015 UAH/добу

Від 29 EUR/добу

CDAF

Мазда 3

Від 35 USD/добу

Від 1015 UAH/добу

Від 29 EUR/добу

CDAF

Тойота Камрі

Від 40 USD/добу

Від 1160 UAH/добу

Від 33 EUR/добу

FDAV

Ніссан Ліф

Від 28 USD/добу

Від 812 UAH/добу

Від 23 EUR/добу

CDAE

Фольксваген Поло Седан

Від 25 USD/добу

Від 725 UAH/добу

Від 21 EUR/добу

HDMR

Рено Логан

Від 20 USD/добу

Від 580 UAH/добу

Від 17 EUR/добу

EDMV

Хюндай I 30

Від 28 USD/добу

Від 812 UAH/добу

Від 23 EUR/добу

CDAV

Равон Р2

Від 20 USD/добу

Від 580 UAH/добу

Від 17 EUR/добу

MDAR

КІА Ріо

Від 25 USD/добу

Від 725 UAH/добу

Від 21 EUR/добу

HDAV

Шкода Фабіа Універсал

Від 25 USD/добу

Від 725 UAH/добу

Від 21 EUR/добу

EWMV

Фольксваген Джетта TSI

Від 35 USD/добу

Від 1015 UAH/добу

Від 29 EUR/добу

CDAF

Шкода Фабіа

Від 20 USD/добу

Від 580 UAH/добу

Від 17 EUR/добу

EDMV

Прокат авто в Одесі: якщо ви знаєте ціну часу

У сучасному світі все відбувається швидко. Щоб скрізь встигати, потрібно правильно використовувати час. Прокат в авто Одесі - це чудова можливість займатися одночасно кількома справами. Ви не залежите від громадського транспорту, а також не переплачуєте за послугу таксі.

Чому краще замовити оренду авто подобово?

Якщо порівнювати подобовий прокат авто з альтернативою громадського транспорту або таксі - оренда авто в Одесі - однозначно вигідне рішення!

Громадський транспорт - це пробки, неможливість змінити маршрут, часто віддалене розташування потрібних об'єктів інфраструктури.

Таксі - це незрівнянно більші витрати. Крім замовлення машини і руху по маршруту, в таксі потрібно оплачувати також кожну хвилину простою. Дана обставина зовсім не сприяє економії фінансів. Витрачається багато часу на очікування машини. Якщо ж ви будете переміщатися на таксі в особистих справах протягом дня - це обійдеться вам в кругленьку суму.

Переваги прокату автомобіля

Оренда автомобіля в Одесі - це можливість розпоряджатися своїм часом на власний розсуд. Перелічимо найбільш часті причини подобової оренди машин:

  • Використання в бізнес-цілях, коли потрібно встигнути зустрітися з декількома діловими партнерами, прибути на нараду.
  • Для зустрічей з друзями і знайомими.
  • У туристичних цілях, для знайомства з пам'ятками культури.
  • Також прокат машин в Одесі актуальний, якщо ви виїжджаєте з родиною на відпочинок. Ви можете взяти з собою всі необхідні речі, відпочити, а потім благополучно дістатися додому, повернувши машину компанії.

Варіанти оренди

Ви можете замовити авто:

  • з водієм або без нього;
  • трансфер;
  • з подальшим викупом (лізинг оперативний і фінансовий).

Аутсорсинг водія

Підкреслити Ваш статус допомагають дві речі: замовлення автомобіля преміум-класу, і аутсорсинг водія. Хороша машина з професіоналом за кермом зробить враження не тільки на ділових партнерів, але і інших на людей, які вас знають.

Популярна така послуга як аутсорсинг водіїв. Суть її полягає в тому, що для вирішення важливих справ, спеціально підшукується водій. Він знаходиться у вашому розпорядженні до тих пір, поки ви не виконаєте завдання. Вам не треба наймати людину, це наш співробітник, а ви його послунами користуєтесь тільки при потребі.

Авто для бізнесу

Буває так, що виникає потреба у використанні автомобіля, але тимчасово не вистачає коштів на його купівлю, або автомобіль знаходиться в ремонті. Тоді виручає оренда машини в Одесі. Таке рішення забезпечує функціональність вашого бізнесу, дозволяючи отримувати прибуток, і не відмовляти собі в задоволеннях.

Ми надаємо підтримку клієнтів 24 години на добу. Забронювати автомобіль можна, перебуваючи в будь-якій точці світу!

Вартість прокату машини в місті Одеса

Ціна на прокат автомобіля в Одесі - це питання, яке цікавить потенційних замовників не в останню чергу.

Якщо ви хочете замовити оренду авто за дешевшою ціною, скористайтеся формою замовлення, вам буде надано автоматичний прорахунок, а якщо ви хочете більш дешевий варіант, подивіться на інші автомобілі. Автомобіль нижче класом не обов'язково дешевше, у нас вартість залежить від попиту і зайнятості на автомобілі того чи іншого класу. Тому позашляховик може коштувати дешевше ніж економ клас.

Прокат авто від компанії Автодін - чудове рішення в курортному місті. Прямо зараз ви можете скупатися в морі, через 20 хвилин - скуштувати найкращі вина і місцеву кухню, а через півгодини - відправитися в таємничі провулки Одеси, де залишила свої відбитки історія, і вступила в права сучасність.

Вимоги до орендаря

Особи, яким на момент підписання документів виповнився 21 рік, і які мають досвід водіння не менше 2 років. При собі необхідно мати посвідчення водія та паспорт.