Прокат авто в Вінниці

ЗАСТОСУВАТИ ФІЛЬТР

Клас авто Тип кузова КПП Паливо

Фольксваген Пасcат

Від 40 USD/добу

Від 1160 UAH/добу

Від 33 EUR/добу

FDAV

Равон Р2

Від 20 USD/добу

Від 580 UAH/добу

Від 17 EUR/добу

MDAR

Форд Фокус

Від 35 USD/добу

Від 1015 UAH/добу

Від 29 EUR/добу

CDAF

Шкода Фабіа Універсал

Від 25 USD/добу

Від 725 UAH/добу

Від 21 EUR/добу

EWMV

Ніссан Ліф

Від 28 USD/добу

Від 812 UAH/добу

Від 23 EUR/добу

CDAE

Фольксваген Джетта TSI

Від 35 USD/добу

Від 1015 UAH/добу

Від 29 EUR/добу

CDAF

Мазда 3

Від 35 USD/добу

Від 1015 UAH/добу

Від 29 EUR/добу

CDAF

Рено Логан

Від 20 USD/добу

Від 580 UAH/добу

Від 17 EUR/добу

EDMV

Рено Сандеро Степвей

Від 25 USD/добу

Від 725 UAH/добу

Від 21 EUR/добу

HDAR

КІА Ріо

Від 25 USD/добу

Від 725 UAH/добу

Від 21 EUR/добу

HDAV

Шкода Фабіа

Від 20 USD/добу

Від 580 UAH/добу

Від 17 EUR/добу

EDMV

Фольксваген Поло Седан

Від 25 USD/добу

Від 725 UAH/добу

Від 21 EUR/добу

HDMR

Хюндай I 30

Від 28 USD/добу

Від 812 UAH/добу

Від 23 EUR/добу

CDAV

Тойота Камрі

Від 40 USD/добу

Від 1160 UAH/добу

Від 33 EUR/добу

FDAV

Прокат автомобілів в Вінниці стає популярнішими з кожним днем.

Кількість бажаючих скористатися послугою оренди зростає щодня. Пов'язано це з тим, що наша компанія

пропонує весь перелік послуг за прийнятною ціною.

Як оформити прокат

Надати водійське посвідчення і паспорт, мінімальний вік орендаря - 23 роки, а необхідний стаж водіння - мінімум 3 роки. Всі відносини оформляються договором.

Вартість послуг

Ми пропонуємо плаваючу ціну на наші послуги, наша ціна завжди дешевше за часів низького сезону і більш висока в високий сезон, вітається завчасне бронювання. Забронювавши автомобіль заздалегідь ви зможете отримати найбільш кращий тариф. Для прорахунку вашого тарифу, скористайтеся формою замовлення. Зверніть увагу, що ціна на прокат буде завжди дешевше, якщо ви отримуєте або повертаєте автомобіль в офісі і в межах робочого часу. Ми готові обслужити вас 24 години на добу і 7 днів на тиждень, але в будні дні в проміжку з 09 до 19 годин, вартість наших послуг завжди дешевше.

Автопарк

Різні види автомобілів з різною цінною. Зверніть увагу, що іноді автомобілі більш дорогого класу можуть коштувати дешевше, ніж автомобілі економ класу, що пов'язано із завантаженістю класу по бронюванням.

Отримання і повернення автомобіля в аеропорту, поза офісом

Ми надаємо послуги подачі автомобіля в будь-яку точку міста, включаючи аеропорт. Дана послуга доступна в будь-який час. Вартість послуги закладена в ціну наших послуг. Пройдіть процедуру бронювання, автоматичний калькулятор прорахує всю вартість замовлення

Орендувати машину вигідніше ніж купувати

Якщо розібратися і подивитися в корінь, то оренда авто дешевше і комфортніше, ніж мати свою власну машину. Орендуючи автомобіль, ви не витрачаєте гроші на обслуговування, страховки, гуму і найголовніше захищені від ДТП і великих поломок. Наша компанія застрахувала весь автопарк і надасть для вас підмінний автомобіль в такому ж або вище класі, без доплат при виникненні будь-яких поламок або подій. Погодьтеся це дуже зручно. Наприклад, якщо поламалася ваша машина, а без автомобіля ніяк не можна, вам доведеться взяти авто в оренду, при цьому свій автомобіль потрібно відремонтувати і невідомо, скільки з вас візьмуть за ремонт. Чи можемо розглянути варіант, коли у вас новий автомобіль, який на гарантії від виробника. Так, безсумнівно цей варіант краще, коли ви не переживаєте, що автомобіль може зламатися, тому що він новий, а в разі гарантійної поломки ви безкоштовно ремонтуєте його. Але тут, ви так ви без автомобіля на час ремонту.

Величезний мінус при покупці нового автомобілі, це втрата в грошах і сума не маленька. Як тільки ви виїхали з автосалону, ви втратили приблизно 20-30% від вартості автомобіля, заплативши перед цим за реєстрацію машини, всі податки, страховки, і не варто забувати про комплект зимової гуми, килимках і т.і. Та й після всього цього, вам доведеться обслуговувати автомобіль на офіційній станції, якщо не хочете втратити гарантію, а ціни там набагато вище, ніж на звичайних СТО. До того ж, щороку ваш автомобіль буде потроху втрачати в ціні. Якщо все це скласти, то вийде, що як тільки ви заплатили за новий автомобіль, ви втратили суму рівну двох років оренди машини в такому ж або вище класі. При цьому ви заплатили всю суму повністю, а орендувавши автомобіль, ви можете платити за нього помісячно, раз в тиждень або навіть подобово. Гроші повинні працювати, а не зберігатися!

Чому нам вигідно здавати автомобілі в оренду?

Нам вигідно здавати машини на прокат в Вінниці, так як наші витрати набагато нижче, ніж можуть бути у вас. Ми економимо, коли купуємо автомобілі у великій кількості. Далі ми обслуговуємо ці автомобілі на офіційних станціях як vip-клієнти і за спеціальною ціною. За рахунок кількості автомобілів страхові компанії надають нам великі знижки. Гуму ми закуповуємо великим оптом. Таким чином, на кожній машині ми заробляємо потрошку, але коли автопарк налічує понад 100 автомобілів, прибуток стає відчутним.

Чому ми вибрали Вінницю і відкрили тут своє представництво

Наша компанія вже давно зарекомендувала себе як стабільна і надійна. Ми працюємо у всіх великих містах України і за її межами. У Вінниці населення становить понад 350 тисяч осіб, місто досить чисте і красиве, всього в 200 км від столиці України. У Вінниці багато пам'яток, пам'ятників архітектури, музеїв, історичних місць. Місто відвідують туристи з різних країн, які часто

звертаються до нас, тому що знають нас по інших містах, користувалися орендою автомобілів раніше.

Ми з радістю обслуговуємо наших клієнтів, завжди підкажемо, допоможемо в будь-яких питаннях. Наші клієнти вдячні нам за те, що ми є, працюємо і розширюємося. Ми в свою чергу дбаємо про наших клієнтів, їх комфортному і безпечному переміщенні на наших машинах. Швидше поспішайте стати нашим клієнтом і відчуєте всі привілеї на собі.